CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Ragnarok

Firma Genesis Gaming sa nechala pri vytváraní výherného automatu Ragnarok inšpirovať starovekou severskou mytológiou. Ocitnete sa v poslednej bitke bohov, v boji proti silám zla, ktorá mala ukončiť svet aby mohol byť znova obnovený jedným ľudským párom a dobrými bohmi. Odin bol v tej dobe považovaný za najvyššieho zo všetkých bohov, preto nemôže chýbať aj v tejto hre.

Ragnarok: Fall of Odin má 5 valcov a 25 výherných línií. Na valcoch sa zobrazujú tváre legendárnych bohov ako aj Scatter symbol v podobe stromu života, či Wild symbol, ktorý je znázornený symbolom zlatej koruny. K širokej škále funkcií výherného automatu Ragnarok patria aj Free Spins, Autoplay, Bonusové kolá (kde môžete získať až 1 000 násobok Vašej pôvodnej stávky) a v neposlednom rade progresívny jackpot.

Vychutnajte si prepracovanú grafiku a zvuk mytologického Rangarok: Fall of Odin a vyhrajte výhry a jackpoty, ktoré sa budú tradovať tak ako táto legenda. Odporúčame vám pozrieť si aj hry v kategóriách ruleta a video automaty na našom webe.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Ragnarok a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Ragnarok
Game Platform Genesis Gaming
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.05
Game Features Wild substitutions
HD Yes
Jackpot No
Lines 25
Reels 5
Technology Flash
Theme Based on the Norse mythology
Free Spins Yes
Wheels 5
Graphics 3/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo