Vydajte sa na plavbu s Corsair Queen

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Vydajte sa na plavbu s Corsair Queen

Naskočte na loď a pridajte sa k odvážnej královnej pirátov. Nechajte sa viest mapou pokladu a odmena vás určite neminie.

Spoločnosť Synot si dala na hracom automate záležať, môžeme sa tešiť z peknej grafiky, ale aj hudby, ktorá navodzuje dojem, že ste v dávnej dobe pirátov.

Hrací automat Corsair Queen má hraciu plochu 5x3 a 20 výherných línií. Medzi symbolmi môžeme nájsť, okrem klasických symbolov aj flašu s odkazom, kompas, mapu pokladu, ale aj pirátsku loď.  Nechýbajú však aj symboly Scatter v podobe pokladu alebo Wild v podobe samotnej královnej pirátov.

Hrací automat ponuka funkciu free spins, ktorá znásobí nie len vašu výhru ale aj počet výherných línií.  Z pôvodných 20, sa počas Funkcie Free Spin aktivuje až 40 výherných línií. S Scatter symbolom môžete zase získať 20 násobok svojej výhry.

Nečakajte na pozvanie a nastúpte na loď, ktorá vám zaručí výhru až 1200x vašu stávku.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Vydajte sa na plavbu s Corsair Queen a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Corsair Queen
Game Platform Unknown
Free Spins Yes
Game Features Scatters, Expanding Wilds
Lines 20
Maximum Win 1200x
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game