Vstúpte do tetovacieho salónu s Moko Mania

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Vstúpte do tetovacieho salónu s Moko Mania

S hracím automatom Moko Mania si pripomenieme čaro tetovacích salónov. kajot ponúka 5 valcový automat so 7 výhernými líniami. Ukáže Vám jedinečného lotosového žolíka a horúce Scatter výhry. Mako Mania je jeden z tých automatov, ktorý sa Vám dostane pod kožu.

Ako hrať?

Ako väčšina hracích automatov od Kajot aj Mako Mania ponúka ľahký štart a jednoduché pravidla, v ktorých sa ľahko zorientuje aj začiatočník. Hracia plocha sa nachádza na piatich valcoch s tromi symbolmi a po okrajoch je naznačených 7 výherných línii. Správne kombinácie na týchto líniách spúšťajú peňažné odmeny na základe výšky Vašej stávky a hodnoty symbolov.

Ak chcete začať hrať stlačte tlačidlo štart alebo vyskúšajte Autostart, ktorý zatočí hracím automatom bez Vás a koľko krát si nastavíte. Po každom výhernom zatočení, máte možnosť riskovať svoju výhru v mini hre. Ak uhádnete farbu karty, ktorá padne, zdvojnásobíte svoju výhru. Hádať a zvyšovať výhru môžete koľkokrát si trúfate. Pozor však ak neuhádnete ste opäť na začiatku.

Okrem symbolov ikonických tetovaní, ako sú, čerešne alebo dýky, má hrací automat v rukáve aj symboly s lepšími výhrami. Jedným z nich je aj tetovanie Lotosu. Tento symbol nahrádza všetky symboly a tak je pre Vás ľahšie získať výhernú kombináciu. Naviac keď získate 3x symbol lotosu, môžete sa tešiť na celkom slušnú výhru.

Vašu špeciálnu pozornosť by ste však mali venovať symbolu Srdca. Pri objavení symbolu srdca 3x na hracom poli, Vám okrem výhry spustí aj bonusovú hru, pri ktorej môžete vyskúšať šťastie získavaním multiplikátorov a veľmi vysokých odmien. Začínajúcu stávku v tejto bonusovej hre môžete znásobiť až stokrát.

Hrací automat Mako Mania je veľmi slušná hra vhodná najmä pre začiatočníkov v online automatoch, ale aj pre hráčov, ktorý si chcú oddýchnuť pri jednoduchej a nenáročnej hre.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Vstúpte do tetovacieho salónu s Moko Mania a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Moko Mania
Game Platform Kajot
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 10 / 8 000
Lines 7
Game Features Multipliers, Scatter Symbol, Gambling, Bonus Game
Technology Flash
Graphics 5/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Kajot