Virtual Tennis

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Virtual Tennis

Realistická hrateľnosť, skvelá 3D grafika, spracovanie a zvukové efekty si môžete vyskúšať na športovom podujatí priamo u vás doma, alebo kdekoľvek sa nachádzate prostredníctvom virtuálnej kasíno hry Virtual Tennis. Vychutnajte si hodiny hry vďaka množstvu rôznych režimov, záberov a na viacerých kurtoch. Virtual Tennis Challenge sa pripája ku kolekcii klasických hier SEGA Forever. V hre máte k dispozícii množstvo nastavení, ktoré si môžete zvoliť. Upravíte si svoj záber na rôznych štadiónoch, na antukových, trávnatých, tvrdých alebo krytých ihriskách.
Vyberajte z ponuky viacerých režimov:

  • Svetová prehliadka SPT: Vyber si prispôsobiteľný charakter, ktorý bude súťažiť v celej sezóne súťaže po celom svete. Zarábajte peniaze postupovaním zápasov, aby ste získali cestu do nových turnajov.
  • Exhibition Match: Ponorte sa do hry a vyberte si z akéhokoľvek odomknutého kurtu a znakov v režime single alebo doubles.
  • Multiplayer: Vyzvite svojich priateľov online cez Wifi alebo tvárou v tvár cez pripojenie Bluetooth.
  • Režim rýchleho zhody: Svrbenie pre jednu minútu dávky Virtua Tennis? Zahrajte si rýchle dvojhry, aby ste zvýšili svoje poradie.
  • Režim tréningu: V tomto praktickom režime sa učte od profesionálov tým, že prejdete cez cvičenia.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Virtual Tennis a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Virtual Tennis
Game Platform Leap Gaming
Technology Flash
Graphics 7/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 3/10
Game Library GameHub
Game Tipovanie Šport