Hracie automaty Viking´s Treasure

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Viking's Treasure

Dobrodružná plavba vikingov vás privedie k vytúženému bohatstvu! Svoje poklady, ako aj každú korisť si strážili ako oko v hlave, keďže obchodovali po celom svete, nebolo toho málo. Tvorcovia NetEnt ponúkajú v automatovej hre Viking´s Treasure pätnásť výplatných línií na piatich valcoch, kde sa môžete nechať doprevádzať v spoločnosti vikingov k bohatej odmene, vďaka úžasným funkciám a symbolom, ktoré obsahuje.

Hľadajte zlaté dukáty vikingov

Jedným z nich je symbol wild, ktorého stvárňuje samotný Viking a zároveň je aj ako symbol jackpotu. Ako symbol jackpotu Viking hráte o výhru vo výške 10 000 násobku vyššej stávky, ale to za predpokladu, že v jednej výhernej línii sa zobrazí päť Vikingov. Zlatý poklad vytvára scatter symbol, pri nájdení troch takýchto symbolov v jednej línii sa spustí 15 voľných roztočení.

Okrem spomínaných špeciálnych symbolov stretnete aj: Loď Vikingov - drakkar, vikingskú helmu, vojnovú sekeru, vojnový štít či blonďatú krásavicu. Hracie automaty Viking´s Treasure sú dostupné aj zadarmo, ale ak nechcete premeškať svoju šancu na úžasný jackpot, vyskúšajte si ju zahrať za skutočné peniaze v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Viking's Treasure a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Viking's Treasure
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 15
Free Spins Yes
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo