Hrací automat Viking Vanguard

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Viking Vanguard

Viking Vanguard je jedinečný hrací automat od spoločnosti WMS Gaming a je to prvá hra s nezvyklým počtom valcov a riadkov. Témou hry je severská tundra a vzrušujúca hudby. Hra je krásne navrhnutá a grafika bola vytvorená s veľkým dôrazom na detail.

Hrací automat Viking Vanguard ponúka hru na 6 valcoch, 4 riadkoch s 60 výhernými líniami. Môžeme sa stretnúť s vyššími tematickými symbolmi ako, Viking, Vlk, Vrana a ostatnými tematickými symboly, ako sú runy a kovové symboly. Wild symbol vo Viking Vanguard je Dračie oko, ktoré sa zobrazuje bežne počas hry a je veľmi pekne graficky spracovaný. Scatter symbol je červený strom, ktorý ponúka točenie zadarmo. 3x scatter symbol spustí bonusovú hru s 8 x točením zadarmo. 4x scatter symbol spúšťa 20 x točenie zadarmo. Tieto funkcie zvýšia vašu výhru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Viking Vanguard a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Viking Vanguard
Game Platform Williams Interactive
Wheels 5
Ways to Win 60
Technology Flash
Symbols Viking Mythology
Rows 4
Reels 6
Min / Max Bet 6 / 180
Lines 60
Jackpot No
HD Yes
Game Features Wild substitutions
Free Spins Yes
Coin Values 0.02
Bet Levels 1
3D No
Graphics 6/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo