CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Vikings go Wild

Hrací automat Vikings go Wild vás zavedie späť do doby, kedy neohrození Vikingovia brázdili more, a buď sa domov vracali preťažení pokladmi, alebo sa nevrátili vôbec. Tentoraz sa vracajú s plnými debnami, naloženými zlatom a striebrom, až sa lode prehýbajú. Hru zdobia symboly klasickej Vikingskej tématiky, čiže lode, a vnútri nej nájdete aj vikingských mužov, ženy aj deti. Špeciálnymi symbolmi sú dobové mince a to v štyroch rozdielnych farbách podľa kovov, z ktorých boli mince v tej dobe tvorené.

Poďte si vybrať niečo z pokladu Vikingov

Na svojich piatich valcoch výherný automat Vikings Go Wild ponúka celkom 25 výherných riadkov. Aj v tejto hre stretnete bonusové symboly. V tomto prípade sa jedná o úplne základné free spiny v podobe vikingských lodí a Wildy v podobe zlatého nápisu "wild" na zdobenom pozadí. Voľné roztočenie získate ak natrafíte na minimálne tri a viac symbolov Free spins, ktoré sa môžu nachádzať kdekoľvek na hracom poli. Tým sa šanca na voľné točenie určite zvyšuje. Wild symboly nahrádzajú všetky ostatné chýbajúce symboly na hracom poli (okrem symbolov free spins), aby ste dosiahli najvyššiu možnú výhru. Ďalším zaujímavým bonusovým symbolom je truhla s pokladom.

Tá sa môže objaviť na poslednom valci počas základnej hry aj v režime voľného točenia. Akonáhle sa zastaví na hracom poli, otvorí sa, a vy okamžite zistíte, čo ste vyhrali. V klasickom režime sa ponúka výhra ako voľné točenie, 1000 mincí atď. V režime voľných točení potom môžete vyhrať to isté plus navyše funkciu "valec wild" (na jednom valci isté symboly wild). Výhry z truhiel sú rôznorodé, vždy je prekvapenie, čo si tentoraz vytočíte, čo do hry vnáša ešte väčší pocit napätia.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Vikings go Wild a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Vikings Go Wild
Game Platform Yggdrasil Gaming
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo