Hrací automat Viking Glory - Keď je násilie odmeňované

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Hrací automat Viking Glory - Keď je násilie odmeňované

Vydajte sa na nórsku ságu s hracím automatom Viking Glory. Patrí medzi ďalší hit, ktorý obsahuje rýchle valce, obojsmerné výherné rady a dôležitý multiplikátor na zlepšenie vašich šancí.

Rovnako ako drvivá väčšina titulov v ich katalógu je hra neuveriteľne priamočiara a dostatočne ľahká na to, aby zvládla iba pár zákrut, ale so symbolom scatter bezplatných otočení, divočinou a možnosťou zvýšenia výhry o 16-násobok svojho vkladu je tu ešte veľa vzrušenia.

Ako ste očakávali, hrací automat Viking Glory obsahuje množstvo klasických funkcií známeho televízneho programu. Hlavnou črtou je, samozrejme, otočné koliesko a táto vlastnosť je spoločná pre takmer všetky verzie, ktoré môžete vidieť v online kasínach.

Dobrodružstvo s vikingami

Vďaka úhľadnej grafike a nejakej vhodne hrdinskej hudbe na pozadí sa prenesiete na more prostredníctvom video automatu Viking Glory. Na rozdiel od mnohých titulov v katalógu Spinomenal má Viking Glory znížený počet deviatich pevných výplatných línií. Aj keď tieto riadky platia zľava doprava a sprava doľava, obmedzuje to počet výherných kombinácií.

Výherný automat Bars and Bells má vzhľad a dojem hry v štýle Vegas s tromi valcami, ktorý sa vyznačuje sadou klasických symbolov používaných v hre.

Viking Glory sa nám veľmi páčil. Vizuály sú úžasné, a vzrušujúca sprievodná stopa skutočne zodpovedá bojovej téme. K dispozícii je tu tiež široká škála doplnkov. Počet ponúkaných bezplatných otočení nemusí byť veľký. Rozptyl je v strednom rozsahu a maximálna výplata je 2 757-násobok vášho celkového vkladu na každom bezplatnom roztočení.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Hrací automat Viking Glory - Keď je násilie odmeňované a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Viking Glory
Game Platform Pariplay
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 20 - 200
Lines 30
Jackpot Yes
Game Features Multipliers, Power Pay
Free Spins Yes
Coin Values 0.01 - 0.2
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry Peniaze