Videoautomaty online Troll

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Trolovia

Rozprávkový Troll

Novinka vo svete video automatov sa volá Troll. Hraj online v kasíne a získaj mega výhry. Motív rozprávok je vždy vďačnou témou vo svete online kasín nakoľko sa ľahko predáva niečo ako "rozprávkový jackpot". Takýto jackpot samozrejme poskytujú keď sa prihlásite do kasína. Samozrejme že modus zdarma takúto možnosť nemá.

Aký sú Trollovia?

Čím sa tento video automat líši od iných? Možno tým, že nie je medzi hráčmi až tak známy. A pritom ide o rozprávkový. Nie, hlavnou postavou nie je Shreck, aj keď niektorými symbolmi ho možno pripomína. Trolls majú za tematiku, tak ako aj hrací automat Hall of Gods, severskú mytológiu. Možno je pre Vás severská mytológia nie veľmi známa, no o to väčší je dôvod na to, vyskúšať si to a spoznať dosiaľ nepoznané. Ak ste prívržencami sveta fantázie a jeho tajomstiev, ťažko nájdete lepší na zábavu a splnenie Vašich predstáv. Sú tu prítomní lesní škriatkovia a iné magické postavičky. No nechýbajú tu ani multiplikátory, voľné hry a Joker. Pozostáva tak ako takmer každý iný z 5-tich valcov a 20 výherných línií, ich celkový počet ale určujete predovšetkým vy. Hrať sa dá celkovo v štyroch hracích úrovniach. Popri škriatkoch sa tu objavujú aj iné symboly, ako napríklad víly a čertíci.

Symboly

Okrem toho tu nájdete dva rôzne Wild-symboly. Ten prvý Wild-symbol nahrádza všetky iné symboly, okrem Scatter-symbolu, presne tak, ako to býva zvykom aj v iných hrách. Výhra je vďaka nemu zdvojnásobená. Je ním v tomto prípade symbol stromu. Ďalej tu máme zlatý Wild-symbol, ktorý sa nachádza na treťom valci a pomocou tohto symbolu je výhra vyplatená 4-krát. Ak sa objaví Scatter-symbol, prichádzajú na rad voľné hry. Čím viackrát sa objaví, tým je ich počet vyšší. Ak sa objavia tri z nich, získate 10 voľných kôl, ak to budú 4 tak máte 20 voľných hier, a ak to bude celkovo 5 Scatterov, získate 30 voľných hier.

Všetky výhry v tomto moduse budú strojnásobené. Okrem toho multiplikuje výhry, dokonca 500-krát. Najvyššia možná výhra vo video automatoch online Trolls je rozprávkových 10 000 mincí. Vklad môže byť vložený od jedného centa na výhernú líniu až po 80 eur na jedno kolo. Táto kasíno hra je vytvorená graficky na vynikajúcej úrovni a dopĺňajú ho aj skvelé zvukové efekty. Je vhodná tak pre začiatočníkov, ako aj skúsených hráčov. Nudiť sa pri tomto slote určite nebudete, lebo na Vás čakajú prekvapivé výhry. Aj vy môžete dobyť krajinu trollov a keďže si tento video automat online môžete zahrať aj zadarmo, možno sa k výhram dopracujete po niekoľkých kolách v prípade, ak sa rozhodnete hrať naostro.

Ak máte chuť zahrať si iné kasíno hry online, tak si môžete vybrať niečo z novších radov. Už z názvu je asi každému jasné o čom Troll je. V tomto prípade sa jedná ako inak o rozprávkové bytosti – trollovia alebo ak chcete škriatkovia. Tí Vás prevedú svojou ríšou a na konci cesty na Vás čaká priam rozprávková výhra. Ale samozrejme nič nie je také jednoduché. Sú tu nejaké tie nástrahy, ktoré treba prekonať. A až potom sa môžete tešiť z víťazstva a nielen to, ale aj z výhry. Čo povedať na záver, že škriatkovia prinesú radosť do Vášho zabehnutého dňa.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Trolovia a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Trolls
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo