Victorious

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Victorious

Témou automatovej hry Victorious od spoločnosti NetEnt je staroveký Rím. Výherný automat Vám ukáže gladiátorské súboje, obsadzovanie barbarských kmeňov a rozširovanie územia. Hudba Vám navodí bojovú náladu.

Automat sa zdá so svojimi 5 valcami a 3 riadkami obyčajný a však keď príde na výherné možnosti tak Vás prekvapí. Až 243 výherných línii Vám umožní vybojovať si svoju výhru. Počas hry sa stretnete s funkciami ako Free spin. Na aktiváciu tejto super funkcie Vám stačí nájsť 3 x zlatý veniec predstavujúci symbol free spin. Táto funkcia Vám ponúka až 25 x voľné točenie.

Tak neváhajte a vybojujte si svoju výhru. Vychutnajte si klasické hracie automaty, blackjack alebo top kasínové hry z našej ponuky. Skutoční hráči nájdu zoznam všetkých online kasín v bočnom menu so všetkými prehľadmi noviniek a bonusov v kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Victorious a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Victorious
Game Platform NetEnt
Ways to Win 243
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo