Venetian rose automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Venetian Rose

Benátska maska vám odkryje výhry na automate Venetian Rose. Je vyvinutý spoločnosťou NextGen Gaming, obsahuje 5 valcov s 25 výhernými líniami. Okrem klasických kartových symbolov tu nájdete Divoký symbol - Wild, symbol Scatter, ale aj režim automatickej hry a funkciu Risk, ktoré znásobia vaše výhry.

Každá maska ukrýva prekvapivé výhry

Na hracom automate Venetian rose môžete získať 10 hier zadarmo s trojnásobnými cenami, ak natrafíte na 3 a viac Scatter symbolov (MASKA). Wild symbol stvárňuje LADY, funguje tak, že nahrádza všetky symboly okrem scatter symbolu. Funkcia RISK dokáže zdvojnásobiť vaše výhry, ak určíte správnu farbu, a štvornásobok výhry získate pri určení správnej vlastnosti. Nechajte sa previesť magickým a očarujúcim svetom masiek prostredníctvom výherných automatov Venetian rose, ktoré rozdávajú úžasné výhry vo vybraných kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Venetian Rose a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Venetian Rose
Game Platform NextGen Gaming
Reels 5
Lines 25
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo