CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Machine Gun Unicorn

Na automate Machine gun Unicorn vás čaká poriadna dávka humoru spolu s hororovými situáciami, kde môžete vidieť vybuchujúce hlavy zombií, alebo zakrvavené baseballové pálky, jednorožec s guľometom na hlave a iné. Ponyland je v ohrození. Pomôžte malým jednorožcom ubrániť ich svet pred zombíkmi v najnovšom humorne krvavom výhernom automate Machine gun Unicorn.
Zaujímavá hra od tvorcov Microgaming s desiatimi obojsmernými výhernými líniami, unikátnymi symbolmi aj špeciálnym symbolom Machine Gun Unicorn, ktoré vám prinesú úžasné výhry.

Zachráňte jednorožcom a oni sa vám odmenia

Symboly na hracom automate Machine gun Unicorn s vyššími hodnotami sú jednorožce – fialový, ružový, zelený a žltý, alebo zombie hlavy v sklenených fľašiach. Wild symbol stvárňuje zlatý jednorožec, ktorý spúšťa bonusové hry. Ak sa objaví na treťom valci v rovnakom čase, ako budú na valcoch aj zombie hlavy, všetky hlavy vybuchnú a za nimi sa budú nachádzať rôzne okamžité výhry, ktorých súčet získate. Aj v prípade, že by na valcoch žiadni zombíci neboli, získate dostatočne veľkú výhru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Machine Gun Unicorn a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Machine Gun Unicorn
Game Platform Genesis Gaming
3D No
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Game Features Wild substitutions
Jackpot No
Lines 10
Min / Max Bet 0.10 / 250
Reels 5
Rows 3
Symbols Unicorns
Technology Flash
Theme No idea who produced a nonsense like this
Ways to Win 10
HD No
Wheels 5
Graphics 2/10
Sound Effects 2/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply