CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Troll Hunters 2

Hrací automat Troll Hunters 2 je pokračovaním šesť rokov starého automatu Troll Hunters. Play'n Go si pre Vás pripravila pokračovanie v ešte lepšom a modrenejšom dizajne  s vyššími výhrami. V novšej verzií sa môžete tešiť na lepšie grafické spracovanie a množstvo bonusových funkcii. Pripojte sa k lovcom trolov a stanete sa slávnym.

V hracom automate Vás čaká hracie pole 5x5. Výherné symboly vždy zmiznú a uvoľnia cestu ostatným, ktoré pri dopade môžu zvýšiť Vašu výhru. Nezabúdajme ani na funkciu násobenia, ktorá sa každou výhrou zvyšuje o 1x.

Troll Hunters 2 sa bude určite páčiť všetkým fanúšikom severskej a mytologickej tematiky hracích automatov ako je Vikings go Berzerk, ktorý vám ukážu cestu ako získať bohatstvo jednoduchým roztočením piatich valcov.

Celkovo ma hrací automat Troll Hunters 2 prekvapil veľmi dobrým grafickým spracovaným a celkovým pocitom z hry. Troll Hunters má síce väčší jackpot, ale oproti svojmu nástupcovi mu chýba sila a zábavnosť hry.

Určite sa oplatí hrací automat vyskúšať a fanúšikovia si môžu znova prežiť dobrodružstvo s lepšou grafikou a efektami.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Troll Hunters 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Troll Hunters 2
Game Platform Play'n GO
Wheels 5
Theme Based on the Troll Hunters 1 slot
Technology HTML5
Rows 5
Reels 5
Min / Max Bet 0.20 - 100
Maximum Win 5000x
Jackpot No
HD Yes
Game Features Cascading Reels, Cluster Pays, Colossal Symbols, Extra Wilds, Mega Symbols, Multiplier Wilds, Win Spins,
Free Spins Yes
Coin Values 0.20
3D Yes
Graphics 9/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online Hazardné Hry

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply