Troll Hunters 2

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Troll Hunters 2

Hrací automat Troll Hunters 2 je pokračovaním šesť rokov starého automatu Troll Hunters. Play'n Go si pre Vás pripravila pokračovanie v ešte lepšom a modrenejšom dizajne  s vyššími výhrami. V novšej verzií sa môžete tešiť na lepšie grafické spracovanie a množstvo bonusových funkcii. Pripojte sa k lovcom trolov a stanete sa slávnym.

V hracom automate Vás čaká hracie pole 5x5. Výherné symboly vždy zmiznú a uvoľnia cestu ostatným, ktoré pri dopade môžu zvýšiť Vašu výhru. Nezabúdajme ani na funkciu násobenia, ktorá sa každou výhrou zvyšuje o 1x.

Troll Hunters 2 sa bude určite páčiť všetkým fanúšikom severskej a mytologickej tematiky hracích automatov ako je Vikings go Berzerk, ktorý vám ukážu cestu ako získať bohatstvo jednoduchým roztočením piatich valcov.

Celkovo ma hrací automat Troll Hunters 2 prekvapil veľmi dobrým grafickým spracovaným a celkovým pocitom z hry. Troll Hunters má síce väčší jackpot, ale oproti svojmu nástupcovi mu chýba sila a zábavnosť hry.

Určite sa oplatí hrací automat vyskúšať a fanúšikovia si môžu znova prežiť dobrodružstvo s lepšou grafikou a efektami.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Troll Hunters 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Troll Hunters 2
Game Platform Play'n GO
Theme Adventure, Fantasy, Ice, Nordic, Snow, Trolls, Vikings, Winter,
Technology HTML5
Rows 5
Reels 5
Min / Max Bet 0.20 - 100
Maximum Win 5000x
Game Features Cascading Reels, Cluster Pays, Colossal Symbols, Extra Wilds, Mega Symbols, Multiplier Wilds, Win Spins,
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game