Automaty Treasure of the Pyramids

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Treasure of the Pyramids

Tématikou starovekého Egypta sa inšpirovala aj spoločnosť IGT, ktorá vytvorila automaty Treasure of the Pyramids. Hra ponúka 5 valcov s 25 výhernými líniami, a množstvo skvelých bonusov ako napríklad možnosť bonusovej mini hry, zaujímavé bonusové symboly spolu so skvelou egyptskou grafikou.

Hľadajte v pyramídach ukryté bohatstvo

Vďaka bonusovým symbolom môžete získať oveľa väčšie peniaze na vaše konto. Prvým bonusovým symbolom je VTÁK, ktorý vám daruje až 750 kreditov úplne zadarmo. Druhým bonusovým symbolom sú PYRAMÍDY, ktoré vám znásobia vašu výhru. Tretím bonusovým symbolom u online výherného automatu Treasure of the Pyramids je WILD. Tento symbol zase nahrádza akýkoľvek iný symbol tak, aby vznikla nová výherná kombinácia a s ňou spojená nová výhra. Posledným bonusovým symbolom je SKARAB. Tento zaujímavý chrobák vám zase daruje niekoľko voľných spinov úplne zadarmo, čiže umožní vstup do bonusovej minihry.

SKARAB vám dovolí vstúpiť do hrobky, kde máte na výber niekoľko artefaktov, jeden z nich si vyberiete a kliknete na neho. Pod každým artefaktom sa skrýva rôzna výhra.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Treasure of the Pyramids a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Treasure of the Pyramids
Game Platform 1x2 Gaming
Technology Flash
Rows 3
Reels 5
Lines 25
Graphics 4/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo