The three Musketeers automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Traja Mušketieri

Príbeh o troch mušketieroch si môžete pripomenúť na automate The three Musketeers, ktorý prinášajú tvorcovia Playtech. Hra na piatich valcoch ponúka až 50 výherných línií. Držte sa motta troch mušketierov, ktoré hovorí: všetci za jedného a jeden za všetkých!

Boj proti nespravodlivosti a zlu prináša bohatú odmenu

Dobrodružná cesta so známymi hrdinami ako sú ATHOS, PORTOS a ARAMIS, ktorý vytasia meč proti nepriateľovi vám prinesú vysoké výhry, ktoré môžete získať vďaka špeciálnym symbolom, ktoré automatová hra Traja Mušketieri ponúka. Symboly v hre súvisia s témou a zahŕňajú okrem kartových symbolov samozrejme troch hrdinov, kráľovnú, zlaté meče, a zo špeciálnych symbolov tu nájdete roztočenia zadarmo, wild symbol, násobitele, aj násobiteľ so žolíkom.

Zábava sa práve začína na hracom automate Traja Mušketieri, ktorú si môžete dopriať zahrať zadarmo, alebo v online kasínach za skutočné peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Traja Mušketieri a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Three Musketeers Quickspin
Game Platform Quickspin
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Game Features Wild substitutions
Jackpot No
Lines 20
Reels 5
Rows 3
Technology Flash
Theme Based on the famous novel about 3 Mustketeers
Ways to Win 20
HD No
Wheels 3
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo