Výherný automat Titanic

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Titanic

Tvorcovia SG Interactive prinášajú skvelú novinku, založenú na klasickom filme režiséra a scenáristu Jamesa Camerona hrací automat Titanic. Film vám budú pripomínať všetky symboly, ktoré stretnete samozrejme hlavných hrdinov, a samotná loď Titanic nechýbajú. Hra obsahuje veľa rôznych klipov a scén od skutočného filmu, aby to bolo zaujímavejšie nechýba ani románik medzi Jackom a Rose. Jedným z najzaujímavejších vlastností automatu Titanic je "tajomstvo". Funkcia tajomstva začína na populárnej scéne z filmu, kde Jack vykresľuje portrét krásnej Rose. Táto scéna je neoddeliteľnou súčasťou filmu, kde začína láskyplný vzťah medzi Rose a Jackom. Na piatich valcoch až 25 výherných línií.

Plavba Titanicom, na ktorú sa nezabúda

Výherný automat Titanic je zaujímavý aj množstvom funkcií a špeciálnych symbolov, ktoré obsahuje a dáva skvelé možnosti získať vyššie zisky zadarmo.
Nájdete tu 3 rôzne wild symboly (double, jackrose, jackrose double, ship double), 3 rôzne jackpoty (mini, maxi, top), násobitele výhier, ocean free games, a iné funkcie, ktoré vám prinesú neuveriteľné výhry na váš herný účet. Ak si ho vyskúšate ostanete v nemom úžase, pretože s automatom Titanic máte možnosť získať aj progresívny jackpot.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Titanic a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Titanic
Game Platform Bally
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo TV