Hrací automat Tiki Wonders

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Tiki Wonders

Hrací automat Tiki Wonders, je od spoločnosti Net Entertainment. Jeho najväčšou prednosťou sú, až dva progresívne jackpoty, takže vysoké výhry máte iste. Hrací automat Tiki Wonders však ponúka viac ako jackpoty. Môžete sa tešiť na Symboly wild, scatter, ale aj točenie zadarmo s násobiteľom.

Hrací automat Tiki Wonders, je s tropickej oblasti pripomínajúcej Raj. V pozadí sú pláže s jemnými vlnami a prostredie pôsobí veľmi ukľudňujúco. Symboly v hracom automate samozrejme ladia s témou a tak sa môžeme stretnúť s tropickými koktejlmi, s tukanom, korytnačkou, delfínom, ale aj s tanečnicou.

Hrací automat ponúka hru na 5 valcoch s 3 výhernými líniami. Čaká na Vás mnoho funkcii, ale hlavne obľúbený Mega Wonder Jackpot a Wonder Jackpot.

Neváhajte a oddýchnite si v raji s mega výhrami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Tiki Wonders a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Tiki Wonders
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo