Tiki Tumble

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Tiki Tumble

Hrací automat Tiki Tumble od tvorcov spoločnosti Push Gaming je inšpirovaný témou z Polynézie. Hra Tiki Tumble je k dispozícii na piatich valcov a ponúka dvadsať spôsobov ako vyhrať. Na pozadí sa objavujú steny s kamennými sochami, valce obsahujú 4 symboly drahokamov. Zažijete jedno z vzrušujúcich dobrodružstiev v tajuplnej džungli, kde na konci vás čaká poklad. Hra disponuje množstvom zaujímavých funkcií, vďaka ktorým môžete získať ešte vyššie ceny. Nájdete tu funkciu Nudging Wilds aj Free Spins, z nižšie platených symbolov sa tu nachádzajú drahokamy rôznych farieb. Štyri tribalové masky fialovej, oranžovej, zelenej a modrej farby predstavujú symboly s vysokou hodnotou, zatiaľ čo tvary v podobných farbách tvoria nižšie hodnoty.

Video automat sa môže pochváliť peknou grafikou a zvukmi. Hráči sú pozdravení na pozadí zvukmi vyduchujúcich sopiek, kamenných sôch pokrytých vínom a niektorých tropických stromov, ktoré dávajú tejto hre dobrodružný pocit. Skalnaté ostrovy a jasná modrá obloha južného Pacifiku sa tentoraz stanú vašou dočasnou destináciou, kde masky udeľujú množstvo bonusových funkcií. Vašou úlohou je zistiť ako to funguje.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Tiki Tumble a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Tiki Tumble
Game Platform Push Gaming
Technology HTML5
Reels 5
Lines 20
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo