Automaty Thunderfist online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Thunderfist

Nahliadnite do bambusového lesa a naučte sa bojovému umeniu vďaka výhernému automatu Thunderfist online. Hra od spoločnosti Net Entertainment, ktorého témou je bojové umenie a kultúra ďalekého východu ponúka na piatich valcoch skvelú grafiku, bonusovú hru zameranú na roztočenia zadarmo a žolíkový Wild symbol kung-fu učiteľa, kde môžete napočítať 243 výherných línií.

Ponúka sa ti možnosť ako môžeš získať úžasnú výhru

Hracie automaty Thunderfist ponúkajú skvelé možnosti aj vďaka špeciálnym symbolom ako je Scatter, ktorý vám daruje 20 voľných roztočení zadarmo. Ďalším veľmi zaujímavým symbolom je Multiplier, ktorý vašu výhru vynásobí až trikrát, a tak vaše peniaze budú rásť na vašom hracom účte ešte viac. Posledným bonusovým symbolom je WILD, ktorý dokáže nahradiť všetky symboly, aby vznikla výherná kombinácia. Vychutnajte si automat Thunderfist online plný napätia a akcií so samurajským bojovníkom v online kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Thunderfist a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Thunderfist
Game Platform NetEnt
Ways to Win 243
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo