Automatová hra Thrill Spin

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Thrill Spin

Zábavný park ponúka skvelé výhry kedykoľvek bez obmedzení na automatovej hre Thrill Spin prostredníctvom spoločnosti NetEnt na piatich valcoch s pätnástimi výhernými líniami. Vyskúšajte všetky atrakcie, ktoré ponúka a odmeny budú vaše.

Nájdite si svoje odmeny na obľúbenej atrakcii

Skvelo spracovaná hra po grafickej stránke, kde okolo valcov lietajú pestrofarebné balóniky a rúti sa vlak horskej dráhy, aj samotné ozvučenie dodá príjemnú atmosféru. Na hracom automate Thrill Spin nájdete aj špeciálne symboly ako napríklad Vozík horskej dráhy je Wild symbolom a môže nahradiť akýkoľvek iný symbol, okrem symbolu Scatter. Výška výhry sa v tomto prípade zdvojnásobí.

Predavač balónikov stvárňuje symbol Scatter, pričom tri a viac symbolov Scatter prinášajú hráčom roztočenia zadarmo. Okrem klasických kartových symbolom stretnete napríklad aj strašidelný dom, ruské koleso, kolotoč, zmrzlina a sladkosti, hot dog s pohárom coly.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Thrill Spin a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Thrill Spin
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 15
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo