Theme Park Tickets of Fortune automat

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Theme Park Tickets of Fortune

Poriadna zábava v najväčšom lunaparku vás čaká na hracom automate Theme Park Tickets of Fortune, ktorá je novinkou od spoločnosti Net Entertainment. Z pohodlia domova si môžete vychutnať zážitok z atrakcií, ktoré táto hra ponúka. Vyskúšajte jazdu na horskej dráhe, alebo roztočte koleso šťastia, ktoré vám môže splniť vaše želania. Pripravené je množstvo vzrušujúcich bonusových hier o veľké peňažné odmeny.

Kolotoč plný zábavy a výhier čaká na roztočenie

Výherný automat Theme Park Tickets of Fortune ponúka na svojich piatich valcoch až 50 výherných línií, ako symboly tam stretnete napríklad poníka, labuť, elektrické autíčko, alebo vozík z horskej dráhy, ktorý je Stacked Wild symbolom. So špeciálnych funkcií nájdete na online automate dve rôzne bonusové kolá, v ktorých si môžete vytočiť vstup na jarmočné atrakcie ako je rana do vreca, hádzanie na veže z plechoviek, rana kladivom, hod loptičky do otvorov, lovenie rybičiek, alebo strieľanie na kačičky.

S automatovou hrou Theme Park Tickets of Fortune sa vám vynoria spomienky z detských čias, kedy ste navštívili niektorý z lunaparkov. Zažijete skvelý deň plný zábavy a ešte väčších prekvapivých výhier, ktoré táto hra ponúka.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Theme Park Tickets of Fortune a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Theme Park: Tickets of Fortune
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Reels 5
Lines 50
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo