The Flash automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

The Flash

Vychutnajte si nové fantastické dobrodružstvo od tvorcov NextGen Gaming na automate The Flash. Práve k vám dorazil najrýchlejší muž na svete menom Flash. Tento superhrdina je jedným z najobľúbenejších postáv vo svete komiksov. Využite super schopnosti najrýchlejšieho muža sveta spolu s jeho skúsenosťami, a pomôžte si prostredníctvom skvelých funkcií na hracom automate The Flash zastaviť zločin v meste.

Najrýchlejšie získaný jackpot so super hrdinom

Bonusový symbol wild stvárňuje samotný Flash. Druhým bonusovým symbolom je Scatter v podobe blesku. Ďalšou veľmi zaujímavou je funkcia BONUS BET, s ktorou získate ešte viac wild symbolov na hraciu plochu a tým vyššie výhry do vašich peňaženiek. K dispozícii je aj špeciálna hra, ktorá má rovnaký názov. Štandardnými symbolmi sú klasické kartové symboly. Pripravte sa na horúce dobrodružstvo! Úžasná grafika, úchvatný zvuk a výnimočné funkcie vám môžu získať gigantický jackpot. Skúste svoje šťastie s týmto novým 3D automatom The Flash. Na našej stránke sa nachádza zoznam kategórii automatov. Vyskúšajte kategóriu stolových hier alebo stieracích žrebov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

The Flash a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Flash
Game Platform NextGen Gaming
Reels 5
Lines 50
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo