The Falcon Huntress

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

The Falcon Huntress

Päť valcový video automat The Falcon Huntress od tvorcov spoločnosti Thunderkick inšpirovaný od 13-ročného orla lovca z Mongolska. Disponuje deviatimi výhernými líniami a množstvom zaujímavých funkcií ako napríklad Bonusová hra, ktorá vám môže odmeniť až 20 voľnými otočeniami. Pri náhodne vyvolanej funkcii Expanding Wins, kedy sa víťazné symboly môžu rozšíriť na celý valec a dopriať vám ešte vyššie výhry.

Najlepší úlovok priamo z Mongolska

Pri dosiahnutí celej obrazovky pokrytej Falcon Huntresses môžete získať až 10.052 násobok vášho celkového vkladu. Mongolsko téma automatu inšpirovaná skutočným lovcom sokoliarov vás zaujme grafickým spracovaním a dizajnom v krajine zahalenej do tmy. Medzi základnými symbolmi tu nájdete symboly kariet, sokolov, a ďalšie zaujímavé symboly. Najvyššie výhry spustíte špeciálnou funkciou rozširujúcimi sa symbolmi na valce automatovej hry. Nechajte sa zlákať nezvyčajnou témou, ktorá ukrýva tie najtajnejšie túžby vo svete online kasíno hier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

The Falcon Huntress a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title The Falcon Huntress
Game Platform Thunderkick
Lines 9
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online Peniaze