The Alchemists Gold

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

The Alchemists Gold

Pridajte sa k Alchymistovi na hracom automate The Alchemists Gold, ktorý je obklopený rôznymi farebnými fľaštičkami z exotických chemikálií a elixírov. Vďaka všetkých tajomným ingredienciám môžete získať fantastickú príležitosť na zaujímavú odmenu. Zahrajte sa na objaviteľov, ktorý nájdu tú správnu receptúru na výrobu zlata. Nájdete tu aj symboly zobrazujúce prvky zeme, vzduchu, ohňa a vody. Alchemist's Gold je zábavný video automat, ktorý ponúka radú špeciálnych symbolov ako sú: Wilds, Scatter a Free Spins, aby ste sa mohli dopriať šťavnaté výplaty z kasíno hier.

Staňte sa na istý čas objaviteľmi a zmiešajte tie správne flakóny s rôznymi chemikáliami pre dosiahnutie vášho cieľa. Na piatich valcoch 3D video automatu od poskytovateľa spoločnosti 2by2 Gaming, ktoré sú umiestnené v laboratóriu vedcov ponúka hra štyridsať výherných línií. Vďaka skvelému dizajnu a množstvu symbolov sa vám môže podariť zmeniť všetko na zlato s mocou Alchymistu. Veľké ceny a voľné otočenia so vzrušujúcou alchýmiou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

The Alchemists Gold a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title The Alchemists Gold
Game Platform 2 By 2 Gaming
Lines 40
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Online