Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Tetris Super Jackpots

S určitosťou ste sa poniektorý z vás stretli s veľmi známou hrou Tetris, ktorá pohltila celý svet už od jej zárodku. Pri vypĺňaní kompletných línií v každom leveli ste si zvierali body, keď postavíte čo najviac celých riadkov na seba. Vďaka úspešnosti pôvodnej hry, prinášajú developeri spoločnosti SG Gaming hrací automat Tetris Super Jackpots.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Tetris Super Jackpots a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Tetris Super Jackpots
Game Platform SG Gaming
Technology HTML5
Reels 5
Lines 12
3D Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hot Jackpot Výherné Automaty Automaty Online