CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Tally Ho

Od spoločnosti Microgaming ste pozvaní na piknik do parku plného zelene, kde v okolí pobehujú zvieratká a vy ste si prišli oddýchnuť po náročnom dni. Na výhernom automate Tally Ho môžete napočítať deväť výherných línií a stretnete sa tu s najvyberanejšími jedlami a spôsobmi podávania, ale aj stolovania. Pozvanie prijala najväčšia smotánka v okolí a vy ste jednou z nich.

Staňte sa hviezdou na výnimočnom pikniku

Pre všetkých maškrtníkov sa na valcoch hracieho automatu Tally Ho stretnete s tým najlepším čo ste mohli kedy ochutnať. Okrem skvelých pokrmov tu nájdete zaujímavé bonusové symboly so skvelou grafikou a veľkými výhrami. Prvým špeciálnym symbolom, ktorý vám automatová hra Tally Ho ponúkne, je trúbka. Tento symbol vám daruje až desať voľných roztočení úplne zadarmo, vďaka ktorým môžete získavať skvelé peniaze na váš herný účet. Druhým bonusovým symbolom je kôň, ten dokáže nahradiť akýkoľvek ďalší symbol práve tak, aby mohla vzniknúť nová výherná kombinácia, pomocou ktorej môžete získať naozaj veľké výhry úplne zadarmo. Posledným bonusovým symbolom je líška, ktorá vám daruje okamžitý bonus v podobe 750 kreditov priamo na hrací účet.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Tally Ho a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Tally Ho
Game Platform Microgaming
Free Spins Yes
Game Features Multipliers
Lines 9
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply