CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Tales of Krakow

Zvláštnou históriou sa inšpirovali aj tvorcovia Net Entertainment, ktorý prinášajú výherný automat Tales of Krakow, ktorý ponúka 30 spôsobov výhry. Udalosti, ktoré sa stali v meste v stredoveku, môžete prostredníctvom tejto hry vychutnávať kedykoľvek. Ocitnete sa v magickom svete plnom podivných stvorení.

Vstúpte do hradu, ktorý ukrýva výhry

Medzi symbolmi na hracom automate Tales of Krakow nájdete rôzne rozprávkové stvorenia a množstvo špeciálnych symbolov. Diabol predstavuje Wild symbol, ktorý pri tvorbe výherných kombinácií môže nahradiť všetky ostatné symboly. Symbolom Scatter je obraz Kráľa Boleslava. Ak nájdete na valcoch tri a viac scatter symbolov, získate 12 roztočení zadarmo. Všetky výhry získané počas roztočení zadarmo budú navyše násobené 3x.

Bonusovú hru automatu Tales Of Krakow vám otvorí drak. Pri natrafení na troch a viac drakov môžete vstúpiť do bonusovej hry, kde budete mať možnosť rozbiť dračie vajce a tím získať úžasnú výhru. Užívajte si skvelé možnosti bonusových funkcií, ktorými hra disponuje a odneste si neuveriteľné výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Tales of Krakow a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Tales of Krakow
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 30
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo