Sweet Alchemy

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Sweet Alchemy

Výherný automat Sweet Alchemy plný sladkých dobrôt prinášajú do online kasína tvorcovia spoločnosti Play´N GO. Na ochutnávku ste pozvaný aj vy, preto neváhajte a príďte si osladiť a ochutnať z akýchkoľvek sladkých kúskov. Vďaka skvelej animácii vám budú tiecť slinky, na hracej ploche automatu sa vám predstavia od čokolád, cukríkov, či želé, tie najsladšie dobroty rôzneho druhu.

Ochutnávka plná sladkých výhier

Všetci milovníci sladkostí sa určite potešia práve tomuto hraciemu automatu Sweet Alchemy, ktorý prináša veľké odmeny v podobe výhier online. Hra disponuje množstvom jedinečných bonusových funkcií, ktoré zaručujú potešenie a vedia odmeniť. Dokonca aj pre tých, ktorý nemajú radi sladké, dokáže tento automat priniesť skvelú zábavu a skutočné výhry. Pastelovo sfarbené cukríky pohybujúce sa na piatich valcov obľúbených hracích automatov vám dokážu získať skvelé výherné kombinácie prostredníctvom viacerých symbolov v kaskádach. Keď sa víťazné kombinácie rozpustia, ďalšie symboly padajú na miesto s potenciálom vytvoriť viac kombinácií. Táto kaskádová akcia pokračuje dovtedy, kým sa nedá vyhrať viac.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Sweet Alchemy a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Sweet Alchemy
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Rows 9
Reels 9
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hot Automaty Online