Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Super Multitimes Progressive

Výherný automat Super Multitimes Progressive si zahráte v mnohých online kasínach a získať vďaka nemu môžete až jeden zo štyroch jackpotov. Veľká šanca získať mega výhry prichádza od tvorcov iSoftbet na piatich valcoch tohto skvelého automatu, ktorý pripomína klasiku so symbolmi čerešní, zvončekov, sedmičiek, Baru, logom progresívneho jackpotu a násobkami výhier.

Nechajte sa uniesť čarom klasiky

Počas hrania automatovej hry Super Multitimes Progressive vás budú sprevádzať zvuky kasína pripomínajúce herňu aj samotné roztočenia. Výška Jackpotu láme rekordy, preto nepremeškajte jedinečnú príležitosť stať sa bohatším. Na našej stránke sa nachádza zoznam kategórii automatov. Vyskúšajte kategóriu stolových hier alebo stieracích žrebov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Super Multitimes Progressive a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Super Multitimes Progressive
Game Platform iSoftBet
Reels 5
Lines 5
Jackpot Yes
Game Features Multipliers
Rows 3
Technology Flash
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hot Jackpot Hracie Automaty Zadarmo