Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Super Flip

Hracie automaty Super Flip na svojich piatich valcoch disponuje s 20 výhernými riadkami a jeho obsahom je klasická téma s nasledujúcimi symbolmi: diamanty, jahody, ďatelina, podkovy, hviezdy a klasické kartové symboly.

Víťazstvo znamená nevzdávať sa a bojovať

Funkcia Wise, scatter predstavuje logo hry Super Flip, wild symbolizuje zase zlaté mince vnášajú do hry celý rad pokročilých funkcií a zahŕňajú bezplatné zatočenie, re-spins, zaplnené symboly, zaplnený wild symbol a funkciu hazard. S týmito inovatívnymi bonusmi dokážete vaše šance na výhry zdvojnásobiť. Zahrajte a zabávajte sa s kasíno hrou Super Flip zadarmo od tvorcov Play´n Go, kde máte šancu vyhrať až 1.000.000 mincí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Super Flip a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Super Flip
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online