Super 80s online automatová hra

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Super Eighties

Zaspomínajte si prostredníctvom hracieho automatu Super Eighties na osemdesiate roky, kde vám všetky symboly, ktoré nájdete na piatich valcoch budú pripomínať časy minulého storočia. Tvorcovia NetEnt tu okrem klasických obrázkov a zvukov tejto doby doplnili aj úžasné funkcie, ktoré vám prinesú úžasné výhry na hrací účet. Nájdete tu napríklad veľmi známy Scatter, Free spins a symboly Stacked wilds.

Návratom do minulého storočia získate ešte viac. Na výhernom automate Super Eighties môžete napočítať až 40 výherných línií. Ešte viac peňazí zadarmo získate vďaka symbolu Scatter, ktorý vám daruje niekoľko voľných spinov zadarmo. Ale Scatter vám dokáže vašu výhru ešte znásobiť, takže potešenie z výhry bude o to väčšie. Ak natrafíte na ďalší bonusový symbol Wild, ktorý vám nahradí nevýhernú kombináciu, získate ďalšie peniaze. Oplatí sa vyskúšať a preniesť sa v čase.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Super Eighties a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Super Eighties
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 40
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Hracie Automaty Zadarmo