CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Sumatran Storm

Výherný hrací automat Sumatran Storm s témou džungle, vyvinutý firmou IGT Interactive ponúka hráčovi neuveriteľných 720 spôsobov ako vyhrať na 5 valcoch, ktoré sú umiestnené na šesťuholníkovom hracom poli. Podobá sa svojmu predchodcovi Siberian Storm. Má vysoko kvalitnú grafiku a zvukové efekty, ktoré spolu s inovatívnymi funkciami ponúkajú úžasné výhry.

Objavujte nenájdené poklady v ďalekej džungli

Hracie symboly zladené s témou automatovej hry Sumatran Storm zahŕňajú nefritové prívesky, tigre, obrovské ozdobné mušle a logo hry. So špeciálnych symbolov tu stretnete Wild, Scatter a roztočenia zadarmo. Wild predstavuje sumatranský tiger, a nahrádza všetky ostatné symboly okrem tigrieho oka a scatter symbolu. Symbol tigra na hracom automate Sumatran Storm sa objavuje len na valcoch 2, 3 a 4. Scatter symbol ponúka tiež veľmi lukratívne výhry, keďže za tri tieto symboly získate dvojnásobok vašej celkovej stávky, za 4 symboly desaťnásobok a za 5 scatter symbolov získate päťdesiatnásobok vašej celkovej stávky. Za scatter symboly je vždy vyplácaná len tá najvyššia výhra.
Taktiež funkcia Multiway Xtra vaše šance na výhru zvýši, vďaka výplatám v oboch smeroch.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Sumatran Storm a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Sumatran Storm
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 720
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply