Výherný automat Subtopia

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Subtopia

Výherný automat Subtopia od spoločnosti NetEnt, Vás vezme na pátranie po pokladoch, ukrytých pod hladinou mora. Budete plávať medzi ponorkami a chobotnicami, hľadajúc vzácne kamene a poklady na dne oceánu.

Výherný automat sa dá zaradiť ku klasickým automatom s 5 valcami, 3 radami a 20 výhernými líniami. Vďaka Wild symbolu a Scatter symbolu Vám tento automat umožní získať skvelé výhry, až do 12 000 minci. Najzaujímavejším symbolom vo výhernom automate je scatter symbol, kamenný kompas. Ak sa objaví 3 alebo viac symbolov scatter na valcoch, získavate točenie zadarmo. Pri točení zadarmo sa Vám ako bonus aktivujú aj multiplikátory, ktoré násobia vašu výhru až 5 krát.

Vyberte si z ďalších veľmi žiadaných online kasínových hier v kategóriách stieracie žreby a stolové kasíno hry. Pre najobľúbenejších hráčov máme zoznam on-line kasín v bočnom paneli týchto webových stránok. Nájdete tu aj novinky v kasíne a praktické súhrny bonusov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Subtopia a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Subtopia
Game Platform NetEnt
Theme Deep Blue Sea
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo