Star Trek Red alert automat online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Star Trek Red Alert

Star Trek: Red Alert výherný automat od Williams Interactive vám ponúkne dobrodružnú cestu s vesmírnou loďou s množstvom nečakaných výhier. Na video automate môžete získať až 25 výherných línií, kde stretnete nezabudnuteľné postavy zo seriálu, ako je doktor McCoy, Spock a kapitán Kirk.

Otvára sa vám celá galaxia

Objavujte nový svet prostredníctvom hracieho automatu Star Trek: Red Alert, ktorý vám ponúka skvelé finančné výhry. Zaručene vám pomôžu aj špeciálne funkcie a bonusové symboly, ktoré v hre nájdete. S funkciou "Feature Red Alert" získate bezplatné roztočenia. Logo "Star Trek" je Wild symbolom a nahrádza všetky nevýherné kombinácie. Ak natrafíte na 3 alebo viac symbolov "Feature", aktivujete funkciu "Red Alert". Ak máte 4 Feature symboly, automaticky vám budú udelené finančné odmeny v závislosti na vašej stávke. Veľa šťastia.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Star Trek Red Alert a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Star Trek Red Alert
Game Platform Williams Interactive
Lines 25
Reels 5
Graphics 4/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo