Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Star Raiders

Nasadnite na jednu z vesmírnych lodí a vyhľadajte svoju šťastnú hviezdu plnú skrytých výhier na hracom automate Star raiders, ktorú si môžete zahrať zadarmo. Zvukové efekty a celý rad špeciálnych bonusov a funkcií sa postará nielen o zábavu, ale aj o fantastické výhry, ktoré si môžete pripísať na svoj hrací účet.

Tornádo vesmírnych výhier online

K dispozícií máte úžasných 20 výherných radov plných vesmírnych lodí, rakiet a satelitov, ktoré lietajú po oblohe a predbiehajú sa, ktorá z nich získa viac bonusov. Obloha plná blikajúcich svetielok vám odkryje vesmírne tajomstvá na hracom automate Star raiders.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Star Raiders a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Star Raiders
Game Platform Pariplay
Ways to Win 243
Technology HTML5
Min / Max Bet 0.20 / 2.00
Lines 20
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online