Spravte si výlet k Madame Ink do čínskeho tetovacieho štúdia

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Spravte si výlet k Madame Ink do čínskeho tetovacieho štúdia

Pre mnoho ľudí je tetovanie niečo viac, ako výstrelok módy. Farba vlasov sa dá zmeniť, piercing z jazyka, obočia alebo nosa sa dá vybrať, ale tetovanie je trvácnejšie. Síce dnes už existujú lasery, ktorými sa tetovania odstraňujú, ale nie je to vždy na 100%.

Keď sa na to pozrieme z tej druhej strany tetovania sú obrazy a slová, ktoré o vás niečo vypovedajú a tu sa presne dostávame do tetovacieho salónu Madame Ink, kde sa spoločnosť Play'n GO plne sústredili na čínske tetovania.

V hracom automate sa na hracej ploche 5x3 môžeme stretnúť s rôznymi vyobrazeniami tetovaní, od kartových symbolov, až po samotnú Madame Ink. Nečakajte však v tomto automate výherné línie, namiesto toho je tu systém 243 výherných spôsobov.

Aké funkcie ponúka?

Hrací automat Madame Ink prináša aj niektoré potencionálne vzrušujúce funkcie. Vďaka funkcii Wild Ink sa môže kedykoľvek na valci objaviť atrament a zmeniť tak celý valec na Wild symbol. Funkcia Mystery Reel môže transformovať celý valec na ktorom zemní symboly na tie, ktoré sa vám hodia k výhre.

Veľmi zaujímavou funkciou je Scatter symbol samotnej Madame Ink. Táto funkcia ponúka točenie zadarmo a to hneď v troch rôznych variantoch: 12x s Wild bonusom, 6x s Mystery bonusom alebo 3x s oboma bonusmi v každom z točení zadarmo.

Spoločnosť Play ‘n GO vytvorila ďalšiu pôsobivú všestrannú hru. Funkcie sú tiež dosť slušné a hráči si môžu prísť na svoje aj počas točení zadarmo.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Spravte si výlet k Madame Ink do čínskeho tetovacieho štúdia a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Madame Ink
Game Platform Play'n GO
Free Spins Yes
Maximum Win €500,000
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hot Hracie Automaty Zadarmo