Spinions: Beach Party automaty online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Spinions: Beach Party

Spoločnosť Quickspin prináša do sveta automatov online veselé postavičky, ktoré majú podobu ako "Mimoni". Sú trochu odlišný a to farbou, lebo sú oranžoví a majú dve oči narozdiel od jednookých, žltých. Na ďalekom tropickom ostrove si užívajú každú sekundu svojho bytia. Párty na ktorej nesmiete chýbať ani vy sa práve začína roztočením piatich valcov hracieho automatu Spinions: Beach Party, na ktorých môžete napočítať dvadsaťpäť výherných línií.

Plážová párty s množstvom výhier začína

Slnečné pláže, palmy a rôzne druhy chutných kokteilov vás osviežia počas dobrodružstiev, ktoré zažijete s Mimoňmi v hlavnej úlohe. Na plážovej párty nechýba ani dobre vychladené šampanské, tombola a skvelá zábava s množstvom obrovských výhier, prostredníctvom bonusov a symbolov, ktoré automatová hra Spinions: Beach Party ponúka. Nájdete tu symbol "Spinion Wild", ktorý zastupuje všetky symboly. Ak stretnete Symbol Bonus na troch valcoch zároveň, aktivuje desať voľných roztočení zadarmo.

Ak natrafíte na aspoň dva symboly Wild naraz, dôjde k opätovnému roztočeniu s nehybnými symbolmi Mimoň. Opätovné roztočenia prebiehajú tak dlho, kým sa neobjaví nový symbol Wild. To znamená ešte väčšia šanca získať veľký balík peňazí na hrací účet len pre vás!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Spinions: Beach Party a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Spinions Beach Party
Game Platform Quickspin
Reels 5
Lines 25
Game Features Re-Spins
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online