Spellcast výherné hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Spellcast

Hracie automaty Spellcast od tvorcov Net Entertainment vás zavedú do sveta kúziel a čarov. Každým zatočením piatich valcov tejto hry si môžete vykúzliť zaujímavé odmeny, ku ktorým vám dopomôžu aj symboly ako napríklad kúzelná kniha, kúzelná palička, lietajúci čarodejníci a čarodejnice, veštecká guľa, a rôzne flakóny...

Čarodejník predstavuje wild symbol, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol pre doplnenie víťaznej kombinácie. Výhry sa na stávkových radoch so žolíkmi zdvojnásobia. Krištáľová guľa je symbol scatter. Pri zobrazení troch, alebo viac symbolov scatter kdekoľvek na valcoch môžete získať až 15 bonusových otočení zadarmo, pri ktorých sa všetky výhry strojnásobia.

Magické výhry, ktoré môžete získať aj vy

Fascinujúca kúzelná grafika a zvukové efekty vám doprajú jedinečný zážitok z výhier na automate Spellcast, ktorý si môžete vyskúšať online v licencovaných kasínach za reálne peniaze, kde je pre vás pripravených množstvo bonusov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Spellcast a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Spellcast
Game Platform NetEnt
Theme Magic
Symbols Mythical Magic Crystall Ball, Ancient Wizard
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online