Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Spectra

Zahrajte si moderný video automat Spectra od tvorcov Thunderkick, ktorý pripomína klasiku, no žiari všetkými 3D symbolmi s množstvom inovovaných funkcií a symbolov prostredníctvom ktorých môžete čerpať viac financií na váš hráčsky účet. Ponúka 30 výherných línií s miernym retro nádychom 80-tych rokov.

Znovu objavujte širokú škálu možností ako vyhrať

Nájdete tu modré kruhy, zelené štvorce, modré trojuholníky, zlaté zvončeky a fialové diamanty. Zo špeciálnych symbolov sa tu nachádza Wild znázorňuje farebné písmeno W. To môže slúžiť ako náhrada za akékoľvek pravidelný symbol. S virtuálnymi neónovými symbolmi môžete na hracom automate Spectra natrafiť na náhodný jackpot. Vyskúšajte mnoho spôsobov a jedinečný vzhľad, ako vyhrať jedinečné výhry vďaka vesmírnemu bohatstvu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Spectra a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Spectra
Game Platform Thunderkick
Rows 4
Reels 5
Min / Max Bet 0.10 / 100
Lines 30
Game Features Re-Spins
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo