Výherný automat Spamalot

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Spamalot

Spamalot je výherný automat vyvinutý spoločnosťou Playtech. Výherný automat má 5 valcov a 20 stávkových radov. Spamalot je založený na Lietajúcom cirkuse Montyho Pythona a je zaručené, že sa budete smiať. Monty Python bol známy pre svoj výstredný a bizarný humor a mnoho z jeho humoru sa stalo klasikou. V televíznom svete sa  Monty Python objavoval v seriáloch ale aj vo filmoch. Jeden z najznámejších bol  Monty Python a Svätý Grál, ktorý sa neskôr stal aj pódiovú show Spamalot.

Tento výherný automat, je založený na javisku tejto show. Humor v hre Vám pripomenie bizarné vtipy Montyho Pythona. Môžete v ňom očakávať mnoho prekvapení.  Okrem zábavy na Vás čaká mnoho bonusových hier a funkcii. Stretnete tu známe symboly, ako Wild symbol, Free games, ale aj dva druhy Jackpotov. Holy Grail Jackpot a Slightly Less Holy Grail Jackpot.

Ďalej hra obsahuje 4 bonusové hry:

  • Storm the castle bonus
  • None shall pass bonus
  • Knights who say ni bonus
  • Killer rabbit bonus

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Spamalot a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Monty Python's Spamalot
Game Platform Playtech
Coin Values 0.01
Bet Levels 1
3D No
Free Spins Yes
Game Features Wild substitutions
HD No
Jackpot No
Lines 20
Reels 5
Rows 3
Technology Flash
Ways to Win 20
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo