Space Wars automaty online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Space Wars

Jedinečné vesmírne dobrodružstvo si nenechajte ujsť na skvele spracovanom 3D video automate Space Wars. Vesmírne bytosti vás prevedú cestou k výhram, o akých ste doposiaľ ani nesnívali. Hra od spoločnosti Net Entertainment ponúka na piatich valcoch až 40 výherných línií, spolu s bonusovými symbolmi ako Wild, funkcia Re-spin (bezplatné opätovné roztočenie) a vrstvené symboly tu stretnete roztomilé vesmírne postavičky rôznych farieb.

Pripravte sa na odvážne dobrodružstvo vo vesmíre

Ak počas základnej hry na hracom automate Space Wars získate výhernú kombináciu, symboly z výhernej kombinácie sa prenesú do klonovacej komory a naklonujú sa. Prinesie vám to jeden re-spin zadarmo s vyšším počtom stacked symbolov. Naklonované symboly zvýšia šance na získanie maximálnej výhry až 400 000 mincí. O skvelú zábavu sa postará grafika a funkcie, z ktorých budete nadšení.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Space Wars a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Space Wars
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 40
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online TV