Automaty Sopranos

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Sopranos

Automaty Sopranos s témou talianskej mafie od spoločnosti Playtech vám ponúkajú na piatich valcoch až 25 výherných línií. Na valcoch budete mať možnosť stretnúť obľúbené postavy známe z veľmi populárnej televíznej show rovnakého mena.

Pridajte sa k Tonyho gangu a získajte veľký balík peňazí

Užívajte si dosýta chvíle napätia a kriminálnych aktivít, vďaka ktorým môžete vyhrať fantastický jackpot. Hrací automat Sopranos ponúka dostatok bonusov, vrátane mini-hier, ktoré vám môžu pomôcť naplniť váš herný účet. Nájdete tu roztočenia zadarmo, masívne multiplikačné výhry, ktoré možno odomknúť tým, že natrafíte na špeciálnu kombináciu na valcoch. Vyskúšajte si tento obľúbený automat, ktorý má mnoho nadšencov a získajte obrie výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Sopranos a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title The Sopranos
Game Platform Playtech
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo