Gun Smoke

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Gun Smoke

Výherný hrací automat Gun Smoke od tvorcov Microgaming na tému divokého západu Vám zaručí obrovské výhry a skvelý zážitok, kde sa ocitnete v minulosti, tak v polovici 20. storočia. Pátrajte po zločincoch divokého západu s kovbojom a odmena vás neminie. Výstrely z revolveru nie sú žiadnym prekvapením pre obyvateľov žijúcich v tomto meste. Automatová hra Gun Smoke ponúka na 5 valcoch až 40 zaujímavých možností výhier. Vašou úlohou je poraziť banditov divokého západu a získať čo najvyššiu odmenu. Či použijete koňa, alebo vlak na prevoz peňazí, je na vás.

Porazte zločin na divokom západe a staňte sa boháčom

Skvelé symboly, ktoré môžete stretnúť na hracom automate Gun Smoke ako napríklad šerif, slečna Kitty, revolver, odznak, kartové symboly kráľa a kráľovnej vám umožnia získať ešte vyššie výhry a vďaka úžasnej grafike ešte vzrušujúcejší zážitok z hry. Tešiť sa môžete aj na roztočenia zadarmo a špeciálny symbol Bonus.

Pozrite si tiež aj hracie automaty ktoré sú v kategóriách video automaty a Stieracie Žreby. Skutoční hráči medzi nami nájdu úhľadný zoznam všetkých online kasín v bočnom paneli našich webových stránok. Aj tu nájdete prehľad bonusov a samozrejme najnovšie novinky v kasíne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Gun Smoke a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Gun Smoke
Game Platform Microgaming
Reels 5
Lines 40
Free Spins Yes
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo