Silver Enhantress

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Silver Enhantress

Je to už dlho, čo tvorcovia hazardných hier High 5 Games predstavili novú hru. Našťastie v týchto dňoch spustili očakávaný video automat pod názvom Silver Enchantress. Nová verzia má veľa spoločného s mnohými ďalšími fantasy-témami, ktoré je možnosť zahrať si online. Je mobilný a poskytuje hráčom progresívny jackpot.

Legendárny umelec, vynálezca a vedec Leonardo da Vinci bol jedným z najvplyvnejších ľudí renesančnej éry. Hoci je teraz o niečo viac ako historická osobnosť minulosti, jeho duch žije v slote Da Vinci Diamonds. S týmto elegantným online výherným automatom, ktorý ponúka krásnu vizuálnu prezentáciu spolu s množstvom spôsobov, ako vyhrať, sa môžete stratiť vo svojom renesančnom svete.

Očarujúca a mystická hrateľnosť

Hra Silver Enhantress od vývojárov High 5 Games obsahuje 5-valcov,  na ktorých disponuje s 243 spôsobmi, ako získať odmeny.  Prichádza s hŕstkou šikovných funkcií, ktoré rozbehnú úroveň úspechu. Wild symboly môžu pôsobiť namiesto akýchkoľvek iných štandardných platiacich ikon, keď sa objavia na druhom, treťom, štvrtom a piatom valci. Scatter sa musí objaviť aspoň 3 krát, aby sa spustil bonus bezplatnej rotácie 10 hier, a sú tu aj iné dobroty.

Po každom víťazstve v hre sa z valcov odstránia všetky symboly, ktoré nie sú súčasťou výhry. Nové sa rozbaľujú, aby nahradili tie, a hráči by sa mohli pridať k svojej výhernej kombinácii.

Jedným z ďalších magických prvkov hry, ktorá sa má v tejto hre odohrať, je bonus. Toto sa môže objaviť buď počas základnej hry, alebo vo voľnom kole. V bonuse sa hráči dostanú do bzučiaka, ktorý im prinesie okamžitú výhru, bezplatný bonus alebo bonusové kolo jackpotovej ceny. Nový výherný automat sľubuje 3D grafiku, množstvo funkcií a viac než slušné peňažné ceny.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Silver Enhantress a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Silver Enhantress
Game Platform High 5
Free Spins Yes
Game Features Multipliers
Min / Max Bet 50 / 50 000
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Ways to Win 243
Graphics 4/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry Peniaze