Hracie automatové hry Silent Movie

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Silent Movie

Hrací automat Silent Movie vás zavedie späť do éry nemého filmu je vyvinutý spoločnosťou IGT. Pohodlne sa usaďte a sledujte pozorne dej, ktorý sa odohráva v exteriéry starého divadla, lebo vďaka skvelým bonusom je táto hra ešte zaujímavejšia. Máte veľké možnosti objavovať obrovské množstvo bonusových príležitostí, ktoré vám doprajú ešte vyššie výhry ako ste očakávali.

Vychutnajte si každý detail nemého filmu

Na piatich valcoch automatovej hry Silent Movie môžete napočítať tridsať výherných línií, kde stretnete štyri symboly s vyššou hodnotou, ktoré predstavujú štyri nemé filmy - Dr Jekyll a pán Hyde, Cesta na Mesiac, A Muddy Romance a Keystone Cops; nižšie hodnoty sú kamery, riaditeľova stolička, lístky do kina, klapka, megafón rôzne postavy z filmov a iné. Logo Silent Film je wild symbolom, ktorý nahradí ostatné symboly, aby vznikla výherná kombinácia, ďalej tu nájdete voľné roztočenia zadarmo, multiplikátory a iné skvelé bonusy plné prekvapivých výhier.

Výherný automat Silent Movie ponúka voľné vstupenky do kina, kde začína skvelý film s fantastickými odmenami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Silent Movie a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Silent Movie
Game Platform IGT
Technology HTML5
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo