Secrets of Horus

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Secrets of Horus

Secrets of Horus automaty s pútavou tématikou starovekého Egypta od spoločnosti Net Entertainment ponúkajú na piatich valcoch dvadsať výherných línií. Výherný automat Vás zavedie spoznávať tajomstvá v starovekých egyptských hrobkách, ktorý prináša skvelú grafiku, zaujímavú hudbu, tiež bonusové symboly, vďaka ktorým môžete svoju výhru získať ešte ľahšie. Prvým bonusovým symbolom je SCATTER, ktorý vám daruje niekoľko voľných spinov úplne zadarmo. Druhým bonusovým symbolom je WILD, ktorý vám nahradí akýkoľvek symbol tak, aby mohla vzniknúť výherná kombinácia. Medzi symbolmi môžete nájsť aj rôzne egyptské hieroglyfy.

Ukryté tajomstvá vás obdarujú

Najvýhernejšie symboly sú: amulet s modrým poťahom v tvare oka boha "Hora", potom niečo menej výherné: zlatý prstienok s reliéfom a pozlátená nádoba s hlavou šakala, alebo posvätný vták ibis, alebo skôr jeho farebná posvätná soška s čiapočkou faraóna na hlave. Vďaka symbolom, hudbe a špeciálnym efektom si užívajte zvláštnu atmosféru zaujímavej hry kedykoľvek. Nájdite čo najviac bonusových symbolov a získajte tak ešte vyššie výhry, určite nebudete ľutovať ani chvíľu, lebo hrací automat Secrets of Horus ponúka toho naozaj veľa.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Secrets of Horus a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Secrets Of Horus
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 20
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo