Secrets of Christmas online automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Secrets of Christmas

Rodinná pohoda, ozdoby vôkol nás, vianočný stromček sa rozžiari a tajuplná noc plná prekvapení k vám prichádza s novým päť valcovým video automatom Secrets of Christmas online od NetEntu. Tajomstvá vám prináša v podobe darčekov, ktoré si môžete odniesť aj vy! V tomto momente vás rozohreje pri srdci a aj vy budete obdarovaný.

Poďte si rozbaliť svoje prekvapivé výhry čarovných Vianoc

Vyberajte si vianočné darčeky a roztočte to s množstvom bonusových symbolov, medzi ktorými nechýbajú ani roztočenia zadarmo, wild symboly, ktoré dokážu nahradiť iné symboly. Oslavujte Vianoce a užívajte si každú sekundu obdarovania spolu s hracím automatom Secrets of Christmas, ktorý vám splní aj tie najtajnejšie želania.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Secrets of Christmas a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Secrets of Christmas
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 25
Game Features Wild symbols, Scatters
Free Spins Yes
Theme Christmas, Santa Claus
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo