Secret of the Stones automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Secret of the Stones

Secret of the Stones je 5 valcový automat s 25 výhernými líniami od tvorcov Net Entertainment. Hru s témou záhady kamenného pomníka, všeobecne známeho ako Stonehenge, si môžete užívať vďaka bohatým bonusovým funkciám, ako sú napríklad zástupné symboly, ktoré môžu nahrádzať akékoľvek iné symboly, alebo napríklad voľne umiestnené symboly, násobitele výhier a mnoho ďalších príležitostí na získanie roztočení zadarmo a zvýšenie celkovej výhry. V Secret of the Stones sa nachádza aj interaktívna hra zadarmo s roztočením zadarmo, počas ktorej zbierate rôzne typy bonusových funkcií.

Záhada kamenného pomníka Stonehenge ponúka rozprávkovo bohatú výhru

Okrem špeciálnych symbolov tu stretnete symboly starých druidov, ktoré sú spojené s veľkým množstvom mýtov a legiend, práve oni robia hrací automat Secret of the Stones zaujímavým a neobvyklým. Nemusíte nikam cestovať, aby ste mohli vidieť legendárne relikvie, stačí si vyskúšať hru plnú prekvapení a fantastických výhier zadarmo, alebo za skutočné peniaze v licencovaných kasínach. Hracie symboly na výhernom automate Secret of the Stones tvoria mystické obrazy zvierat, ktorí sú zvečnené v kameňoch a nechýbajú štandardné kartové symboly. Možnosť výhry je až 350 000 mincí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Secret of the Stones a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Secret of the Stones
Game Platform NetEnt
Theme Stonehenge
Symbols Stone Garden
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo