Secret Santa výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Secret Santa

Doprajte si Vianoce každý deň aj prostredníctvom výherného automatu Secret Santa. Spoločnosť Microgaming vytvorila tento online automat, ktorým vám môže denne pripomínať úžasnú atmosféru vianočných sviatkov. Na piatich valcoch môžeme napočítať neuveriteľných 1024 výplatných línií. Nájdete tu všetko čo k týmto úžasným sviatkom patrí od dobrého jedla, darčekov, samozrejme nesmie chýbať Santa a veľké výhry navyše, ktoré si neviete ani predstaviť... keďže sú vianoce.

Skutočne štedré Vianoce si doprajte každý deň

Hrací automat Secret Santa ponúka aj bonusové symboly, pomocou ktorých môžete získavať skvelé výhry. Prvým zaujímavým bonusovým symbolom je wild. Tento skvelý stroj dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby vznikla nová bonusová kombinácia. Druhým bonusovým symbolom je tu Free spin, ktorý hráča obdaruje niekoľkými voľnými roztočeniami. Vďaka Secret Santa môžete získať až 460 000 kreditov zadarmo ľahko a rýchlo. Ak sa vám podarí získať 5 wild symbolov, masívna výhra je vaša. Keď sa vám na valcoch ukážu tri a viac scatter symboly (vianočné poleno), získate za ne tiež okamžitú výhru. Za scatter symboly si môžete odniesť až 10 000 krát vašu stávku.

Prekvapení na automate Secret Santa nie je nikdy dosť, pretože neviete, kedy dôjde k spusteniu bonusu, a to práve zvyšuje napätie tejto úžasnej hry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Secret Santa a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Secret Santa
Game Platform Microgaming
Ways to Win 1024
Reels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo