Výherný automat Secret Code

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Secret Code

Hľadajte tajný kód na výhernom automate Secret Code, ktorý prináša firma Net Entertainment. Každé roztočenie valcami vám pomôže nájsť kľúč k vašej vysnívanej výhre rýchlejšie. Hrací automat Secret Code ponúka bonusovú mini hru, ak nájdete tajný kód, taktiež aj rôzne bonusy, ktoré vám pomôžu vyhrať viac kreditov, aby sa vaše výhry stúpali.

Tajným kľúčom si otvorte brány k bohatstvu

Prvým bonusovým symbolom na automatovej hre Secret Code je WILD. Ten nahradí akýkoľvek symbol tak, aby vznikla výherná kombinácia. Druhým špeciálnym symbolom je SCATTER. Ten vám ponúkne voľné spiny zadarmo. V rámci týchto voľných hier nemusíte nič vsádzať, a napriek tomu môžete len získať. Tretím, posledným bonusovým symbolom je BONUS. Ak získate tri a viac týchto znakov, získate vstup do bonusového kola. Ak vám bude šťastie naklonené, vyhráte veľkú balík peňazí, a nebudete musieť tajný kód hľadať.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Secret Code a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Secret Code
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 20
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo